Wysoce elastyczna sukienka w jednym rozmiarze od RUNDHOLZ w kolorze black, electric & ketchup
Rozciągliwa, prosta sukienka o fakturze krepy
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 400,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261240911
Sukienka onesize od RUNDHOLZ
- Okrągły dekolt
- prosty, swobodny krój one size
- bez szwów na ramionach
- krótki rękaw
- szerokie rękawy ze ściągaczami
- z kieszeniami na szwach
- wysoce elastyczna mieszanka materiałów o lekkiej fakturze krepy
Materiał: 60% len, 18% bawełna, 18% poliamid, 4% elastan
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 16 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Sukienka |
| Długość rękawa | krótki rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | szeroki / luźny krój |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 92 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 24 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 24 cm |
| Szerokość na dole | 92 cm |
| Długość | 110 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline nero / solidneroAs low as 285,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline malto / maltoAs low as 285,00 € -
Niskie buty od LOFINA w kolorze Gasoline malto / pannaAs low as 335,00 €































