Sukienka onesize marki RUNDHOLZ DIP z połyskiem w kolorze black
Sukienka onesize wykonana z elastycznej mieszanki bawełny
Czas dostawy
2-3 Tage
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1262600924
Sukienka od RUNDHOLZ DIP
- Okrągły dekolt
- bez rękawów
- bardzo głęboki otwór na ramię
- szeroka linia A
- ze sznurkiem do regulacji dopasowania
- niski krok z ukrytym zapięciem na guziki
- duże, szczegółowe naszywane kieszenie
Materiał: 97% bawełna, 3% elastan
Wykończenie: 100% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ DIP |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 19 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Sukienka |
| Długość rękawa | bez rękawów |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 95 cm |
| Szerokość na dole | 129 cm |
| Długość | 105 cm |
































