Kurtka z kapturem onesize od RUNDHOLZ DIP w różnych kolorach. Kolory mgły
Kurtka onesize wykonana z elastycznej mieszanki bawełny
Czas dostawy
2-3 Tage
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1262601108
Kurtka RUNDHOLZ DIP
- bardzo szeroki, krótki krój
- z kapturem
- długi rękaw
- z zapięciem na guziki
- duże, szczegółowe naszywane kieszenie
Materiał: 97% bawełna, 3% elastan
Wykończenie: 100% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ DIP |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 19 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Kurtka |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Nakrycia głowy | Kaptur |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | Zapięcie na guziki |
| Krój odzieży | szeroki / luźny krój |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 131 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 25 cm |
| Długość rękawa raglanowego | 78 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 15 cm |
| Szerokość na dole | 122 cm |
| Długość | 66 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Niskie buty od LOFINA w kolorze Gasoline malto / pannaAs low as 335,00 €
































