Sukienka onesize od RUNDHOLZ DIP z nadrukiem na całej powierzchni
Sukienka z nadrukiem opartym na historyczno-romantycznym pejzażu i rysunku postaci w stylu klasycznego miedziorytu
Czas dostawy
2-3 Tage
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1262300905
Sukienka od RUNDHOLZ DIP
- pochlebny okrągły dekolt
- szeroki, prosty krój
- brak szwów na ramionach
- półrękaw
- Nadruk na całej powierzchni
Materiał: 100% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ DIP |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 26 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Sukienka |
| Długość rękawa | średniej długości |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | Nadruk na całej powierzchni / żakard |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 92 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 24 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 24 cm |
| Szerokość na dole | 3 cm |
| Talia | 92 cm |
| Biodra | 92 cm |
| Długość | 114 cm |






















