Szeroka tunika od RUNDHOLZ w black print & marshmallow print
Szeroka tunika w jednym rozmiarze z nadrukiem "Dolphin"
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 200,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261300908
Tunika od RUNDHOLZ
- Okrągły dekolt
- szeroki kształt litery O
- bez szwów na ramionach
- nisko osadzone otwory na ręce
- z dużym nadrukiem "delfin" (black print = czarny + nadruk w kolorze czarnym, marshmallow print = marshmallow + nadruk w kolorze lodowym)
Materiał: 100% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 26 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Tunika |
| Długość rękawa | krótki rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | minimalny / dyskretny nadruk |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | O-line |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 86 cm |
| Szerokość na dole | 2 cm |
| Biodra | 89 cm |
| Długość | 82 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „BELT“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline blu indemoniato / solidneroAs low as 285,00 € -
Skórzane sandały od SORT AARHUS w kolorze Gasoline nero / neroAs low as 335,00 €





























