Sukienka do kolan marki RUNDHOLZ w kolorach sezonu
Letnia sukienka z mieszanki lnu i bawełny
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 450,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261120914
Sukienka od RUNDHOLZ
- Okrągły dekolt
- prosty krój
- bez szwów na ramionach
- szerokie rękawy
- z kieszeniami na szwach
- letnia mieszanka lnu i bawełny
Materiał: 56% len, 44% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 12 mar 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Sukienka |
| Długość rękawa | rękaw 3/4 |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | prosty krój |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 92 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 25 cm |
| Długość rękawa | 18 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 22 cm |
| Szerokość na dole | 92 cm |
| Długość | 114 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „BELT“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Półotwarte sandały od LOFINA w kolorze Gasoline nero / neroAs low as 465,00 €






























