Przeciwdeszczowa kurtka w jednym rozmiarze od RUNDHOLZ z sezonowymi nadrukami
Szeroka kurtka przeciwdeszczowa
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 355,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261001104
Kurtka przeciwdeszczowa RUNDHOLZ
- mała obroża
- bez szwów na ramionach
- szeroki, krótki kształt litery O
- długi rękaw
- z dużymi, naszywanymi kieszeniami
- z zamkiem błyskawicznym
- ze sznurkiem ściągającym u dołu
- z nadrukiem w stylu graffiti na całej powierzchni
- wodoodporny, ze zgrzewanymi szwami
Materiał: 100% poliester
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 19 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Kurtka |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | krótki (klapowy) kołnierzyk |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Włókno techniczne (np. lycra, poliamid, poliester itp.) |
| Wydruki | Nadruk na całej powierzchni / żakard |
| Zamknięcie | Zamek błyskawiczny |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 131 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 20 cm |
| Długość rękawa raglanowego | 78 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 15 cm |
| Szerokość na dole | 131 cm |
| Długość | 76 cm |
Dazu passend
-
Niskie buty od LOFINA w kolorze Gasoline malto / pannaAs low as 335,00 € -
Sandały z miękkimi paskami od LOFINA w kolorze Gasoline nero / spritz aperolAs low as 430,00 € -
Sznurowane buty sportowe od LOFINA w kolorze gasoline rosso (red)As low as 325,00 €



























