Półprzezroczysta koszulka w jednym rozmiarze z nadrukiem na całej powierzchni od RUNDHOLZ w kolorze black print, electric print & ketchup print
Lekka koszulka w jednym rozmiarze
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 320,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261621904
Koszula onesize od RUNDHOLZ
- Okrągły dekolt
- krótki rękaw
- szeroki kształt litery O
- z nadrukiem w stylu graffiti na całej powierzchni
- półprzezroczysta mieszanka lyocellu i jedwabiu
Materiał: 92% lyocell, 8% jedwab
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 5 mar 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Koszula / bluzka |
| Długość rękawa | krótki rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Włókna naturalne (np. Lyocell, ramię itp.) |
| Wydruki | Nadruk na całej powierzchni / żakard |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | O-line |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 86 cm |
| Szerokość na dole | 2 cm |
| Biodra | 89 cm |
| Długość | 82 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „BELT“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline blu indemoniato / solidneroAs low as 285,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline rosso / rossoAs low as 285,00 € -
Skórzane sandały od LOFINA w kolorze Gasoline nero / neroAs low as 480,00 €


























