Lniany płaszcz onesize od RUNDHOLZ w sezonowych kolorach
Lniany płaszcz w prążki w sezonowych kolorach
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 980,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1261021210
Płaszcz od RUNDHOLZ
- mała obroża
- szeroki kształt O (Onesize)
- bez szwów na ramionach
- długi rękaw
- z dużymi naszywanymi kieszeniami z przodu
- z ozdobną taśmą na kieszeniach
- antypoślizgowa mieszanka lnu i bawełny w prążki
Materiał: 66% len, 34% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 5 mar 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Płaszcz |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | krótki (klapowy) kołnierzyk |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | minimalny / dyskretny nadruk |
| Zamknięcie | Zapięcie na guziki |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 68 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 29 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 16 cm |
| Długość | 104 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „BELT“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline rosso / rossoAs low as 285,00 € -
Skórzane sandały od LOFINA w kolorze Gasoline nero / neroAs low as 480,00 €


























