Lniane spodnie z niskim krokiem od LURDES BERGADA w kolorze naturalnym
Bardzo szerokie spodnie ¾
Czas dostawy
2-3 Tage
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
U26-090-126
Spodnie od LURDES BERGADA
- Zapięcie na guzik
- Szlufki na pasek
- duże kieszenie
- bardzo głęboki krok
- ¾ Długość
Materiał: 55% len, 45% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | LURDES BERGADA |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 11 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Spodnie |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Krój spodni | głęboki krok |
| Długość | 3/4 |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | Zapięcie na guzik |
| Krój odzieży | szeroki / luźny krój |
| Pomiar | S |
|---|---|
| Pas | 37 cm |
| Biodra | 50 cm |
| Długość | 86 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Sandały z klamrami od LOFINA w kolorze Gasoline malto / maltoAs low as 285,00 €





















