Lniane spodnie od LURDES BERGADA w kolorze naturalnym
spodnie 7/8 z rozciętymi kieszeniami
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 180,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
U26-070-126
Spodnie od LURDES BERGADA
- Zapięcie na guzik
- szerokie nogawki spodni
- długość 7/8
- z kieszeniami
- modne zaszewki
Materiał: 55% len, 45% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | LURDES BERGADA |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 11 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Spodnie |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Krój spodni | szerokie nogawki spodni |
| Długość | 7/8 |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | Zapięcie na guzik |
| Krój odzieży | szeroki / luźny krój |
| Pomiar | M |
|---|---|
| Pas | 41 cm |
| Biodra | 49 cm |
| Długość | 96 cm |
Dazu passend
-
Niskie buty od LOFINA w kolorze Gasoline malto / pannaAs low as 335,00 €




















