Lniana marynarka onesize marki RUNDHOLZ BLACK LABEL w kolorze black print
Szeroka lniana marynarka
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 430,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1263551101
Kurtka od RUNDHOLZ BLACK LABEL
- z krótkim kołnierzem
- bez szwów na ramionach
- długi rękaw
- szeroki, krótki kształt litery O
- z naszywanymi kieszeniami
- z zapięciem na guziki
- letnia tkanina lniana (nieelastyczna)
Materiał: 100% len
Wskazówka: Idealnie pasuje do wszystkich produktów z serii 354!
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ BLACK LABEL |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 12 mar 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Kurtka |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | krótki (klapowy) kołnierzyk |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Pościel |
| Wydruki | minimalny / dyskretny nadruk |
| Zamknięcie | Zapięcie na guziki |
| Krój odzieży | O-line |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 106 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 19 cm |
| Długość rękawa raglanowego | 72 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 15 cm |
| Długość | 82 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 €



























