Koszula onesize marki RUNDHOLZ DIP w kolorze mgły wodorostów & lniana mgła
Lekka koszulka w jednym rozmiarze
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 250,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1262520501
Koszula od RUNDHOLZ DIP
- Okrągły dekolt
- lekko taliowana, szeroka linia A
- opuszczone ramiona
- półrękaw
Materiał: 100% bawełna
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ DIP |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 19 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Koszula / bluzka |
| Kształt rękawa | opadające ramiona |
| Długość rękawa | średniej długości |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | Okrągły dekolt |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | brak zamknięcia |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Szerokość rękawa w bicepsie | 24 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Szerokość na dole | 92 cm |
Dazu passend
-
Ohrringe „COIN“ von Mya Lambrecht165,00 € -
Niskie buty od LOFINA w kolorze Gasoline malto / pannaAs low as 335,00 €




























