Elastyczna kurtka w jednym rozmiarze marki RUNDHOLZ BLACK LABEL w kolorze czarnym, drzewo & salina
Szeroka kurtka
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 490,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
1263631114
Kurtka od RUNDHOLZ BLACK LABEL
- krótki kołnierz
- bez szwów na ramionach
- długi rękaw
- szeroki kształt litery O
- krótki krój
- z dużymi przednimi kieszeniami
- wysoce elastyczna tkanina mieszana
Materiał: 46% bawełna, 36% poliamid, 13% len, 5% elastan
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | RUNDHOLZ BLACK LABEL |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 6 lut 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Kurtka |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Kształt kołnierza | krótki (klapowy) kołnierzyk |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | Zapięcie na guziki |
| Krój odzieży | jeden rozmiar |
Uwaga:
- Wymiary zostały nam przekazane przez firmę studiorundholz. Są to wartości pochodzące z produkcji próbnej. Wymiary artykułów seryjnych mogą się nieznacznie różnić.
- Wszystkie wymiary są mierzone w prosty sposób.
Informacje dotyczące rozciągliwości (stretch) danego materiału można znaleźć w opisie artykułu.
| Pomiar | Jeden rozmiar |
|---|---|
| Biust / Klatka piersiowa | 139 cm |
| Szerokość rękawa w bicepsie | 20 cm |
| Długość rękawa raglanowego | 81 cm |
| Szerokość rękawa na dole | 13 cm |
| Długość | 84 cm |


































