Casualowe spodnie od KHEI w kolorze black
Wygodne spodnie
Czas dostawy
2-3 Tage
As low as 165,00 €
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
26.1-KHJ111-126
Spodnie od KHEI
- wygodny elastyczny pas z guzikiem
- głęboki krok
- szeroka noga O-line
- lekka bawełna
- z kieszeniami na szwach
- z kieszeniami z lamówką z tyłu
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan
| sezon | Wiosna/lato 2026 |
|---|---|
| Designer | KHEI |
| Czas dostawy | 2-3 Tage |
| Sortierdatum | 16 sty 2026 |
| akcje | Keine Aktion |
| Rodzaj artykułu | Spodnie |
| Podszewka wewnętrzna | bez podszewki |
| Krój spodni | głęboki krok |
| Długość | długi |
| Główny materiał | Bawełna |
| Wydruki | bez nadruku |
| Zamknięcie | Zapięcie na guzik |
| Krój odzieży | szeroki / luźny krój |
| Pomiar | S |
|---|---|
| Bund | 38 cm |
| Länge | 86 cm |
| Hüfte | 56 cm |




















